Ekskluzywny apartament na Mokotowie, na osiedlu Ażurowych Okiennic!

Eksluzywne oferty Metrohome24

altSzanowni Państwo, polecamy uwadze ekskluzywny apartament o powierzchni 105,48 mkw, usytuowany na Mokotowie, w świetnej lokalizacji. Apartament znajduje się na szóstym, ostatnim piętrze, na osiedlu Ażurowych Okiennic. W skład nieruchomości wchodzi salon, z wyjściem na taras, kuchnia oddzielona z oknem, w pełni zabudowana i wyposażona w sprzęt Bosch. Dodatkowo jadalnia, która może także pełnić funkcję gabinetu, dwie sypialnie, duża łazienka, oddzielne WC oraz pomieszczenia-pralnia. W hallu pomysłowo zabudowana szafa wnękowa a całości dopełnia oddzielne pomieszczenie, w którym znajduje się prysznic. Cały apartament zaprojektowany został przez uznaną pracownię architektoniczną, z użyciem najwyższej jakości materiałów. Na podłodze deska dębowa rustykalna, okna nowe drewniane. W apartamencie są takie udogodnienia jak klimatyzacja, elektryczne moskitiery, system alarmowy i oświetlenie LED. Polecamy i zapraszamy do oglądania!

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z DORADCĄ FINANSOWYM !

Eksluzywne oferty Metrohome24

alt

 

 

Zapraszamy do bezpłatnego skorzystania z szerokiej oferty kredytowej. Nasi niezależni doradcy finansowi to grupa doświadczonych specjalistów, którzy opierają się na dostępnych na polskim rynku rozwiązaniach i produktach finansowych.

Więcej…

 

 

 

Ile wynoszą marże deweloperów na rynku mieszkaniowym?

Aktulaności

Czy prawdą jest, że firmy deweloperskie „zdzierają” z klientów? Przekonanie o wysokich marżach nie znajduje potwierdzenia w danych analitycznych. Sprawdziliśmy, co i w jakim udziale składa się na cenę mieszkania, którą dostaje kupujący.

Więcej…

 

Ceny ofertowe wynajmu mieszkań – październik 2017

Aktulaności

Tuż przed rokiem akademickim nie pojawiły się podwyżki na rynku wynajmu, ale nie z dobrej woli wynajmujących. Obecne stawki obowiązują od ponad roku, a obniżki na wakacje stają się powoli przeszłością.

Więcej…

   

Ceny ofertowe mieszkań – październik 2017

Aktulaności

Deweloperzy trzymają ceny swoich mieszkań w ryzach, a na rynku wtórnym na podwyżki w ofertach zdecydowali się tylko właściciele lokali mieszkalnych w Gdańsku. Wrzesień przyniósł jedynie mikroskopijne zmiany cen mieszkań w relacji miesiąc do miesiąca.

Więcej…

 

Wynajem mieszkania - prawa i obowiązki najemcy i właściciela

Aktulaności

Naprawa i konserwacja, drobne remonty oraz obowiązek utrzymania lokalu we właściwym stanie technicznym, to niektóre z obowiązków spoczywających na najemcy. Wynajmując mieszkanie, warto poznać prawa i obowiązki obu stron umowy, dzięki czemu będziemy wiedzieć, czego możemy oczekiwać oraz co jest od nas wymagane.

Więcej…